Wideo na życzenie VOD

HBO On Demand

HBO On Demand pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO. Oferta programowa obejmuje największe przeboje filmowe, znakomite seriale produkcji HBO (od pierwszego sezonu) oraz programy rozrywkowe. Oferta produkcji dostępnych w ramach usługi "wideo na żądanie" jest często zmieniana i odświeżana. HBO On Demand umożliwia dodatkowo korzystanie z funkcji, jakie oferuje DVD: przewijanie, cofanie, pauza.

HBO On Demand jest dostępne dla wszystkich abonentów z wykupionym pakietem HBO za dodatkową opłatą. Aby korzystać z VOD w JAMBOX nie jest potrzebny dekoder z dyskiem. Usługa jest już dostępna na dekoderach Motorola oraz ZyXEL HD, a wkrótce także na modelach ZyXEL SD.

YouTube

Dostęp do najpopularniejszych filmików ze znanego internetowego portalu wideo. Codziennie aktualizowane.

TVS na życzenie

TVS na życzenie w JAMBOX daje telewidzowi bezpłatny dostęp do najpopularniejszych programów TVS, niezależny od emisji telewizyjnej. Dzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go program i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać. Od teraz abonent nie musi się martwić, że przegapił ulubiony program TVS.

TVS jako pierwsza stacja telewizyjna w Polsce zdecydowała się udostępnić własne programy w jakości HD za pomocą usługi Wideo na życzenie – VOD. W telewizji JAMBOX na wyłączność.

Darmowe VOD

Własna biblioteka materiałów wideo, dostępna dla abonentów za darmo.