Kablówka trzeciej generacji w sieci DABNET

01.04.2012

Zakończyliśmy modernizację sieci Dabnet pod kątem świadczenia usług telewizyjnych Dabnet/Jambox. Co pozwoliło już handlowo oferować nowe usługi Internetowe i Telewizyjne. Co szczególnie napawa mnie satysfakcją jesteśmy teraz najnowocześniejszą ofertowo i technicznie firmą sprzedającą telewizje cyfrową z pełnym obrazem HD 1080i i oferującą internet z tz. mixem operatorskim ( dostęp do wielu węzłów transmisyjnych w Polsce i na świecie). Wysoka jakość usług jest naszym celem!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

JAMBOX to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa nowej generacji bazująca na platformie IPTV stworzonej przez SGT SA. JAMBOX zamienia odbiornik TV w portal do świata multimediów. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie internetowej www.jambox.pl oraz wkrótce na naszych nowych stronach internetowych.

Długo szukaliśmy nowych innowacyjnych rozwiązań gwarantujących najwyższą jakość ( kanały telewizji HD i  3D) dających inne funkcjonalności w stosunku do klasycznych TV kablowych. Jestem przekonany, że nasza połączona oferta zainteresuje Państwa i trafi w Wasze oczekiwania co do nowej platformy telewizyjnej. Zapraszamy do BOK Dabnet od 5 marca br. w celu prezentacji oferty TV.